תריסים 102
תריסים 102
תריסים 102
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
  
תריסים 101
תריסים 101
תריסים 101
1 תשלומים | דמי משלוח: ₪10000
לפרטים נוספים>>
  
 

תריסים

 

תריסים - פעם והיום

תריסים היום הם כבר מזמן לא התריסים של פעם. בעבר, בסביבות שנות השמונים תריסים יחידם שהיו קיימים היו תריסים העשויים עץ. לא היה דבר אחר ונדמה היה כי זו האופציה הקיימת ובנוסף תריסים עץ היו נראים לנו הכי יפים ונוחים בחלון חדרינו. כיום קיים מגוון רחב של סוגי תריסים אם זה מאלומיניום, פלסטיק, שילוב מתכות שונות ועיצוב רב ומגוון עבור תריסים קיים בשוק.


אם בעבר תריסים העשויים עץ היו נשחקים במהרה וחשופים מאד לפגעי מזג האוויר הרי שעמידותם של תריסים היא בראש סדרי העדיפויות של יצרני תריסים וחלונות כיום, לפני הכל מתפרסמים החוזק ותכונות העמידות של התריסים ורק לאחר מכן מתייחסים לעיצוב ולהתאמה לחדרי הבית.

בנוסף, בעבר תריסים אשר היו עשויים עץ היו בדרך כלל קטנים וכלל לא נוחים לניקיון, הם גם היו קטנים מאד וכאשר היינו סוגרים אותם בהכרח כל האור היה נעלם מעיננו למרות שלא בהכרח רצינו בכך. כיום קיימת התחשבות רבה באור כאשר מייצרים תריסים וגם בהליך התחזוקה השוטף.

כיום באמצעות חידוש התריסים בביתנו אנו יכולים להשיג מראה חדש ורענן לביתנו, תריסים ניתנים להתקנה על כל חלון וקיימים כאמור סוגים רבים ומגוונים של תריסים, כך שכל אחד מאתנו יכול למצוא את סוג התריסים המתאים לו, כמו כן קיימים היום בשוק אופציות רבות להתקנת תריסים גם במידות שונות התואמות את החלונות הקיימים שלנו ובכל צבע ועיצוב.


היום שלא כמו בעבר כאמור, קיימים שלל של תריסים עם מנגנוני הצללה שונים כך שניתן לשחק עם העיצוב ולהתאים את המנגנונים שאנו נאהב ונמצא כנוחים לנו לתפעול. אם אנו מעוניינים להחליף את התריסים בביתנו עלינו רק להחליט איזה עיצוב אנו מעוניינים ולקחת את המידות וכל השאר להשאיר לבעלי המקצוע בחנויות התריסים השונות .