מעלות הפרופיל הבלגי

מעלות הפרופיל הבלגי

פרופיל בלגי הולך יחד עם מרפסת שמש כמו כפפה ליד. אם התברכתם במרפסתגדולה או אפילו במרפסת סבירה, בעיקר אם אתם גרים בבניים דיור משותף ואין לכם חצר פרטית, אתם יכולים להנות מכל הפסיליטיס של "חוץ" בשטחי הבית באמצעות מרפסת שמש אשר בנויה על המתכונת של פרופיל בלגי. 
פרופיל בלגי הוא הרכב של אלומיניום, מתכת או ברזלים למיניהם, כשמרבית החומר הוא זכוכית שקופה (ניתן גם לבחור זכוכית חלבית אטומה ו/או זכוכיות צבעוניות). פרופיל בלגי מאפשר לכם להנות ממרפסת שמש בה אפשר לשהות כאשר ניתן לפתוח את היחידות כחלונות או להזיז אותן על ידי יצירת מנגנון של דלתות הזזה. 
 
פרופיל בלגי של חברת איירון דיזיין, הבנוי ברובו על זכוכיות, מאפשר לכם להנות בעיקר מהשמש ואתם יכולים לגדל במרפסת עציצים, לתכנן פינת קפה או פינת אוכל, לארח אורחים או לחילופין - לבנות ג'קוזי או בריכה קטנה לילדים. 
פרופיל בלגי מאפשר לכם להנות מאור היום, מהשמש, מחיק הטבע כשיש לכם את האופציה ממש לפתוח חלקים ממנו או להשאירם סגורים כך שאתם יכולים להנות בתוך המרפסת גם כשיורד גשם, או בשמש החמה כאשר אתם נהנים מהמזגן.
 
פרופיל בלגי מעניק לכם את האפשרות לשלב בין כל הפריווילגיות של חוץ הבית עם כל הפריווילגיות של פנים הבית. פרופיל בלגי הוא גם תוספת אסתטית יפה מאוד הן כלפי חוץ ובעיקר כלפי פנים.
יש כיום רשתות רבות ובעלי מקצוע פרטיים המציעים בנייה והרכבת פרופיל בלגי על פי מידות ועל פי בחירת דגמים. אתם יכולים לבחור פרופיל בלגי עם דלתות הזזה או עם אפשרות לפתוח יחידות כלפי חוץ,כלפי פנים או לפתוח אותם באמצעות הרמה. כמו כן, כאשר אתם בוחרים פרופיל בלגי, אתם יכולים לבחור את סוג החומר (אלומיניום, ברזל, ניירוסטה, מתכת וכו') וכן אתם יכולים לבחור את הצבע (שחור, לבן, אפור מטאלי, כחול ועוד). בחירת סוגי פרופיל בלגי היא חשובה בעיקר כיום כשיש כל כך הרבה סוגים ודגמים. ניתן כיום לבחור בין פרופיל בלגי מיובא מחול לבין פרופיל בלגי תוצרת הארץ. ניתן לבחור בין פרופיל בלגי המיוצר ע"י רשת לבין פרופיל בלגי המיוצר על פי הזמנה מיוחדת (על פי בקשתך). המחירים של פרופיל בלגי נעים בטווח רחב ותלויים בעיקר בגודל השטח, בחומרים ובחברה אליה פניתים. לרוב, פרופיל בלגי מיובא יעלה יותרמאשר תוצרת הארץ (בעיקר אם מדובר על יבוא מאירופה).
 
פרופיל בלגי הוא כיום הפיתרון הידידותי ביותר למרפסות שכן הוא מבטיח איטום טוטאלי מפני הפרשי טמפרטורה וכאמור, פרופיל בלגי יוצר את ההגנה מפני המחרב (הוא מספיק חזק בכדי לשמור עליכם מפני נפילה) וכן פרופיל בלגי בנוי כך שיכסה כל פינה - מהרצפה ועד התקרה כך שבמובן מסויים, פרופיל בלגי הוא בטיחותי יותר ממעקות הסוגרים מרפסות באופן חלקי. פרופיל בלגי סוגרים את כל המרפסת ומאפשרים לכם לבחור מתי ועד כמה אתם מעוניינים לפתוח את המרפסת ומתי אתם רוצים שהיא תהיה סגורה לגמרי. באמצעות פרופיל בלגי - גם כשהמרפסת סגורה - היא עדיין פתוחה ומאפשרת אינטראקציה עם העולם החיצוני.